Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Poštovné

 

Vážení zákazníci,

 

 

v internetovém obchodě Intermedika.cz si můžete vybrat ze 6-ti variant doručení a platby za zboží.

 

 

Balíčky zasíláme formou dobírky, kdy Vy zaplatíte při převzetí balíčku a to prostřednictvím České pošty nebo přepravní společnosti GLS a nebo nově Zásilkovnou.

 

 

- Česká pošta formou dobírky - 119 Kč- doručení zpravidla do cca. 48 hod. Pokud Vás nezastihnou, balíček na Vás bude čekat na Vaší poště, kde si jej můžete vyzvednout. Úložní doba činí 7 dní.

 

 

- Přepravní společnost GLS dobírka 109 Kč - doručení cca do 24 hod. Stejně jako u České pošty platíte při převzetí zásilky. Nutné uvést Vaše telefonní číslo, na které Vám dorazí sms s informacemi o doručování zásilky. GLS doručuje zásilky v pracovní dny od pondělí do pátku (nikoliv o víkendech a státních svátcích).

 

 

- Samozřejmě můžete využít i platby kartou VISA a MASTERCARD. V tomto případě je výše poštovného 89 Kč prostřednictvím České pošty i společnosti GLS

 

- Zásilku je možné zaslat i do zahraničních zemí (Slovensko aj.) formou dobírky a to za 139 Kč, doba doručení: (cca. 3-5 dní).

 

ZÁSILKOVNA do 2-4 dnů od odeslání zásilky na dobírku 79 Kč, v případě platby kartou 69 Kč. V Košíku si jednoduše vyberte jednu pobočku ze seznamu a odešlete objednávku (seznam poboček se neustále aktualizuje a rozšiřuje). O možnosti vyzvednutí zásilky na vybrané pobočce budete  informováni e-mailem i SMS zprávou. Vaše zásilka bude uložena na Vámi vybrané pobočce po dobu 7 dnů.

 

Při nákupu zboží nad 1599 Kč máte dopravu zcela ZDARMA!!!

 

Důležité upozornění: Česká pošta a GLS doručuje zásilky pouze v pracovní dny (o státních svátcích a víkendech tyto přepravní společnosti balíčky nedoručují).

 

- Pokud bude nutné rozdělit objednávku do více balíků, za další balík již poplatek neplatíte. Stane-li se, že některé z objednaného zboží bude dočasně vyprodané, rozdělíme Vaši objednávku a za druhou zásilku poplatek opět neplatíte. Většina zboží (99%) je přímo na skladě, a tak Vám bude neprodleně zasláno.

 

 

Věříme, že si vyberete a budete plně spokojeni.

 

 

Děkujeme Vám, že jste si zvolili Intermediku.cz a přejeme Vám příjemné nákupování.