Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Poštovné

 

Vážení zákazníci,

 

 

v internetovém obchodě Intermedika.cz si můžete vybrat ze 6-ti variant doručení a platby za zboží.

 

 

Balíčky zasíláme formou dobírky, kdy Vy zaplatíte při převzetí balíčku a to prostřednictvím České pošty nebo přepravní společnosti PPL a nebo nově Zásilkovnou.

 

 

- Česká pošta formou dobírky - 119 Kč- doručení zpravidla do cca. 48 hod. Pokud Vás nezastihnou, balíček na Vás bude čekat na Vaší poště, kde si jej můžete vyzvednout. Úložní doba činí 7 dní.

 

 

- Přepravní společnost PPL - 129 Kč - formou dobírky - doručení cca do 24 hod. Stejně jako u České pošty platíte při převzetí zásilky. Nutné uvést Vaše telefonní číslo, aby Vás mohl doručovatel zásilky (pracovník PPL) kontaktovat a domluvit čas doručení zásilky. PPL doručuje zásilky v pracovní dny od pondělí do pátku (nikoliv o víkendech a státních svátcích).

 

 

- Samozřejmě můžete využít i platby kreditní kartou VISA a MASTERCARD. V tomto případě je výše poštovného 89 Kč prostřednictvímČeské pošty (doručení do cca. 48 hod.) od odeslání zásilky a 118 Kč prostřednictvím expresní společnosti PPL (doručení do cca. 24 hod.) od odeslání zásilky.

 

- Zásilku je možné zaslat i do zahraničních zemí (Slovensko aj.) formou dobírky a to za 189 Kč, doba doručení: (cca. 3-5 dní).

- poštovné na Slovensko se platí vždy, ať je objednávka v jakékoli částce!!

 

-NOVĚ je možné doručit zásilku prostřednictvím služby ZÁSILKOVNA do 2-4 dnů od odeslání zásilky na dobírku 87 Kč, v případě platby kreditní kartou 78 Kč. V Košíku si jednoduše vyberte jednu pobočku ze seznamu a odešlete objednávku (seznam poboček se neustále aktualizuje a rozšiřuje). O možnosti vyzvednutí zásilky na vybrané pobočce budete  informováni e-mailem i SMS zprávou ve chvíli, kdy bude zásilka přijata na cílové výdejní místo a status zásilky bude změněn na "připraveno k výdeji". Vaše zásilka bude uložena na Vámi vybrané pobočce po dobu 7 dnů.

 

Při nákupu zboží nad 2499 Kč máte dopravu zcela ZDARMA!!!

 

Důležité upozornění: Česká pošta a PPL doručuje zásilky pouze v pracovní dny (o státních svátcích a víkendech tyto přepravní společnosti balíčky nedoručují).

 

- Pokud bude nutné rozdělit objednávku do více balíků, za další balík již poplatek neplatíte. Stane-li se, že některé z objednaného zboží bude dočasně vyprodané, rozdělíme Vaši objednávku a za druhou zásilku poplatek opět neplatíte. Většina zboží (99%) je přímo na skladě, a tak Vám bude neprodleně zasláno.

 

 

Věříme, že si vyberete a budete plně spokojeni.

 

 

Děkujeme Vám, že jste si zvolili Intermediku.cz a přejeme Vám příjemné nákupování.