Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Akční set Brilliant - pevný vibrátor, minivibrátor a lubrikační gel

Kód:X19
Cena: 1396 Kč 699 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží najdete v kategorii:

Výhodné sady a sety

Akční set Brilliant za extra cenu určitě nesmí chybět ve vaší ložnici. Set obsahuje:

Krásný lesklý fialový vibrátor na bod G, který potěší každou ženu! Je vyroben z kvalitního a odolného ABS materiálu v lesklém provedení. Jeho mírně zahnutnutou hlavičku navrhovaly sami ženy, aby dokonale dráždila bod G. Tělo má dokonale hladký povrch, v dolní části na držadle s výstupky pro snadnější držení vibrátoru. Díky výstupkům vibrátor nevyklouzne z vaší ruky. Na výběr máte ze 7 různých vibračních programů, které se snadno ovládají pomocí jediného tlačítka umístěného ve spodní části vibrátoru. Vibrace můžete libovolně přepínat a vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Délka: 16 cm, průměr: 2,9 - 3,1 cm, pohon: 2 AAA baterie.

Minivibrátor pro muže i ženy. U žen stimuluje klitoris a u mužů bod G pod varlaty. Má jemný sametový povrch bez drážek. Vibrace se zapínají tlačítkem umístěným ve spodní části. nabízí 7 vibračních režimů. Barva: černá, délka: 6 cm, průměr: 1,7 cm, materiál: ABS, pohon: 3 LR44 baterie (součást balení).

A jako poslední kvalitní lubrikační gel. Lubrikační gel vám pomůže dodat potřebnou kluzkost při souloži, nebo používání pomůcek. Obsah: 80 ml.