Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Set Smyslná záře - vibrátor, svítící kondomy, svítící kroužky, hrací kostky + lubrigel

Kód:X102
Cena: 702 Kč 499 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem

Zboží najdete v kategorii:

Výhodné sady a sety

Nádherný set Smyslná záře, který vás okouzlí na první pohled. Je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Každý si zde jistě najde svoji oblíbenou hračku. Set obsahuje vibrátor v realistickém provedení, svítící kondomy, svítící erekční kroužky, abyste svého miláčka viděla i ve tmě, fosforové hrací kostky se sexy polohami a kvalitní lubrikační gel na vodní bázi. To vše za žhavé ceny pro vaši maximální spokojenost!

Jako první zde máme Vibrátor: Měkčené PVC, z kterého je zhotoven. Vibrátor má mírně výrazný žalud a decentně žilkované tělo. U kořene je zesílen. Ovládá se jednoduše pomocí multirychlostního kolečka ve spodní části vibrátoru. Na výběr máte od jemných až po extra silné vibrace. Barva: modrá, délka: 16 cm, průměr: 4 cm, materiál: měkčené PVC, pohon: 2x AA baterie.
Běžná cena: 349 Kč.

Dále v setu naleznete svítící erekční kroužky: tři kusy v balení, z gelového materiálu

Pro pány zde máme krásný svítící kondom: nasvícení kondomů cca 30 vteřin

A na závěr pro snadnější použití ostatních pomůcek zde naleznete kvalitní lubrikační gel Willi collection Neutral vyrobený na vodní bázi. Ten lze použít ke všem erotickým hračkám v tomto setu. Lubrikant vám dodá extra kluznost a navíc je vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou. Obsah: 100 ml.