Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Lelo - Oden 2 Black

Kód:1723
Cena: 5999 Kč 5194 Kč
Množství:
Dostupnost: Na objednávku
Doprava ZDARMA

Zboží najdete v kategorii:

Podpora erekce / Erekční kroužky a návleky

Tagy:

silikonový vibrátor / luxusní vibrátor / černý vibrátor / vibrátory pro ženy / vybrator / robertek

Exkluzivní vibrační kroužek LELO Oden 2 v krásném černém provedení je prvním kroužkem na světě, který lze ovládat pomocí bezdrátového dálkového ovládání s převratnou technologií SenseMotion. Ta dokáže reagovat na sebemenší pohyb vaší ruky, a tak představuje průlom ve světě erotiky. Oproti svému předchůdci má Oden 2 o 50% výkonnější motorek a až 3x delší dosah dálkového ovládání (až 36 metrů) a dále obsahuje dva vyměnitelné nástavce. Výrobky LELO jsou známé svým kvalitním provedením a neobyčejným designem, a tak i touto erotickou hračkou budete na první pohled okouzleni.

Oden 2 je luxusním zpestřením vašeho milostného života. Je navržený tak, aby jej mohly použít páry při milování. Čeká na vás mnohem více pohodlí a ničím nerušené zážitky. Díky nové technologii SenseMotion a bezdrátovému dálkovému ovládání s dosahem až 36 m přístroj reaguje na sebemenší změnu směru pohybu. Tím mění automaticky vibrační profil podle toho jaký pohyb s ním zrovna uděláte. To ale není vše stejné vibrace jdou pomocí synchronizace zároveň i do ovládání, a tak váš partner přesně ví jak silné vzrušení zrovna prožíváte.

Přizpůsobivý tvar kroužku Oden 2 představuje maximální pohodlí a vzrušení. Kroužek i ovládání má sametově jemný povrch z chirurgického silikonu, je dokonale tichý a vodotěsný pro použití kdekoli. Jeho tělo jak můžete vidět na fotografii č.2 je zahnuté a do strany. Jeho přední část bude intenzivně stimulovat váš podbřišek. Na výběr máte z 8-mi stimulačních programů: 2 programy SenseMotion a 6 běžných vibračních programů.

Ovládání LELO Oden 2:
Očko zakřivené části přístroje držte mezi palcem a ukazovákem a pomalu jej otevřete na požadovanou šířku. Poté navlékněte na ztopořený penis tak, aby byl bod rozkoše natočený k břichu a směřoval přímo k pupku. Pomocí ovládání si vyberte jeden ze dvou SenseMotion programů a dalších šesti standartních programů. Pro zapnutí bezdrátového ovládání stiskněte tlačítko + a pro zapnutí vibrátoru stiskněte tlačítko v jeho horní části. Během pár vteřin se mezi kroužkem a ovládáním vytvoří bezdrátové připojení. Nakláněním ovladače do různých směrů ovládáte intenzitu vibrací od jemných až po extra silné. Čím rychleji budete měnit pohyby ovladače tím bude Oden 2 reagovat rychleji. Pro použití 6-ti standartních programů zmačkněte prostřední tlačítko na ovladači a pomocí tlačítek +/- změňte intenzitu vibrací.
Doporučujeme používat s gely na vodní bázi!

Barva: černá/zlatá
Rozměry kroužku: 9,4 x 4,5 x 2,6 cm
Materiál: ABS/lékařský silikon
Pohon: baterie Li-Ion 70 mAh/2x AAA baterie do ovladače
Výdrž: 1 hod. vibrátor/10 hod. ovladač
Nabíjení: 2 hodiny
Bezdrátový dosah: až 36 m

Balení obsahuje:
- erekční kroužek LELO Oden 2 + nabíječka
- druhý nástavec navíc
- dálkové ovládání + 2 AAA baterie
- saténový sáček
- vzorek lubrikačního gelu
- dárkovou krabičku