Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Lelo Tiani ll - černá

Kód:1716
Cena: 4899 Kč 3206 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem
Doprava ZDARMA

Zboží najdete v kategorii:

Vibrátory / Silikonové

Tagy:

černý vibrátor / luxusní vibrátor / silikonový vibrátor / oboustranný vibrátor / masážní vibrátor / vibrátory pro ženy / vybrator / robertek

Luxusní vibrátor pro vás oba je výrobkem známé značky LELO. Ta je známá především svým kvalitním a inovativním použitím. LELO Tiani 2 je prvním vibrátorem na světě, který lze ovládat pomocí pohybů ruky přes bezdrátového dálkového ovládání. Technologie SenseMotion dokáže reagovat na sebemenší pohyb vaší nebo partnerovi ruky a to bez zmačknutí jediného tlačítka. Dosah je až 36 m! Navíc stejné vibrace jako jdou do vibrátoru se vytváří i v ovládání, a tak váš parner přesně ví a cítí jak silné vzrušení zrovna prožíváte! Oproti svému předchůdci má Tiani 2 o 50% výkonnější motorek a až 3x delší dosah dálkového ovládání (až 36 metrů) a dále obsahuje dva vyměnitelné nástavce (jeden speciálně určený pro stimulaci bodu G).

Vibrátor Tiani 2 se stane luxusním zpestřením vašeho partnerského života. Můžete ho použít buď jako vibrátor nebo jen masážní strojek pro pohodlnou intimní masáž. Moderní tvar se lehce přizpůsobí křivkám vašeho těla. Navíc je vyroben z chirurgického silikonu se sametově hebkým povrchem. Tichý, kvalitní motorek vám zaručí maximální diskrétnost a díky 100% vodotěsnosti jej můžete použít ve vaně i sprše. Na výběr máte z 8 vibračních programů: 2 "pohybové" programy SenseMotion a 6 běžných vibračních profilů.

Ovládání LELO Tiani 2:
Ohněte špičku spodní části vibrátoru do úhlu 70 - 90 stupňů a zasuňte jí do vagíny. Vibrující část položte na klitoris. Pomocí ovládání si vyberte jeden ze dvou SenseMotion programů a dalších šesti standartních programů. Pro zapnutí bezdrátového ovládání stiskněte tlačítko + a pro zapnutí vibrátoru stiskněte tlačítko v jeho horní části. Během pár vteřin se mezi vibrátorem a ovládáním vytvoří bezdrátové připojení. Nakláněním ovladače do různých směrů ovládáte intenzitu vibrací od jemných až po extra silné. Čím rychleji budete měnit pohyby ovladače tím bude Tiani reagovat rychleji. Pro použití 6-ti standartních programů zmačkněte prostřední tlačítko na ovladači a pomocí tlačítek +/- změňte intenzitu vibrací.
Doporučujeme používat s gely na vodní bázi!

Barva: černá/zlatá
Rozměry vibrátoru: 8,4 x 4,2 x 2,8 cm
Materiál: ABS/lékařský silikon
Pohon: baterie Li-Ion 70 mAh/2x AAA baterie do ovladače
Výdrž: 1 hod. vibrátor/10 hod. ovladač
Nabíjení: 2 hodiny
Bezdrátový dosah: až 36 m

Balení obsahuje:
- vibrátor LELO Tiani 2 Black + nabíječka
- nástavec navíc pro masáž G-bodu
- dálkové ovládání + 2 AAA baterie
- saténový sáček
- vzorek lubrikačního gelu
- dárkovou krabičku