Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Silikonový voděodolný vibrátor PicoBong Zizo Innie Cerise 12 programů 18 rychlostí

Kód:E23514
Cena: 1699 Kč 1235 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem

Zboží najdete v kategorii:

Vibrátory / Silikonové

Tagy:

vibrátor na klitoris / silikonový vibrátor / vibrátory na klitoris / růžový vibrátor / vibrátory pro ženy / vybrator / robertek

Krásný silikonový vibrátor značky PicoBong, která je součástí značky LELO. Už to napovídá o 100% kvalitě tohoto vibrátoru. Vibrátor je velmi luxusní, ergonomicky tvarovaný a vyrobený z toho nejkvalitnějšího 100% silikonu. Jeho tichý motorek je vhodný především ke stimulaci klitorisu. Elegantní tvar má i praktické důvody především v tom, že usnadňuje držení vibrátoru a zajišťuje jeho intuitivní vedení. Jeho natáčením můžete snadno regulovat sílu a citlivost dotyku a Picobong Zizo Innie Vibe vám tak umožní kontrolovat či prodloužit vzrušení jak jen budete chtít.

Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu a na dotyk je příjemně sametově hebký. Lékařský silikon se vyznačuje jemností příjemnou na dotek, snadnou údržbou a nevyvolává žádné alergické reakce. Navíc je vibrátor voděodolný až do hloubky 1m! Můžete jej tak použít kdekoliv budete mít zrovna chuť.

Ovládání PicoBong Zizo Innie Cerise je také velmi jednoduché, postačí vám jen 3 tlačítka! Tlačítkem + vibrátor zapnete a můžete si vybrat jednu z 18-ti vibračních rychlostí, které si přepínáte tlačítky +/-. Pomocí tlačítka "M" si snadno zvolíte jeden z 12-ti vibračních programů. Uvnitř vibrátoru je jeden silný velmi tichý motorek, napojený na elektronický čip a kromě plynulých vibrací můžete ovládat jeho pulzní vibrace, které se mění v jiném rytmu. Vibrátor doporučujeme používat s gely na vodní bázi! Zažijte tu pravou zábavu s tímto krásným vibátorem.

Barva: růžová
Délka: 19,7 cm
Průměr: 3,7 cm
Hmotnost: 88 g
Materiál: lékařský silikon
Pohon: 2 AAA baterie
Doba vibrací: až 2 hodiny
Vibrační frekvence: 120 Hz
Hlučnost: do 50 dB