Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Lelo - Smart Wand Large Plum

Kód:E23615
Cena: 5899 Kč 4125 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem
Doprava ZDARMA

Zboží najdete v kategorii:

Dámské stimulátory, vajíčka

Tagy:

vibrátor na klitoris / silikonový vibrátor / vibrátory na klitoris / masážní vibrátor / vibrátory pro ženy / vybrator / robertek

Masážní hlavice LELO Smart wand je inteligentní bezdrátový masážní strojek pro relaxační masáže celého těla. LELO Smart Wand je vybaveno dotykovou technologií SenseTouch, kdy ovládání strojku zcela intuitivní. Masážní hlavice Smart Wand se doporučuje pro masírování a relaxaci problematických partií, jako jsou ramena, krční partie, záda a nohy, která jsou bolestivá po namáhavé fyzické aktivitě, stresu nebo vysokém pracovním nasazení.

Masážní hlavice se používají i pro masáže intimních partií, a to právě díky jejich velmi intenzivním vibracím, které běžné vibrátory nedosahují. Masážní hlavice LELO Smart Wand  je možno používat pro její vysoký výkon i přes oblečení a ženy, které mají potíže s vyvrcholením mají mnohdy tyto extrémní vibrátory jako jediné řešení.

Při intimních hrátkách Vás LELO Smart Wand překvapí velmi tichým chodem, nízkou váhou a ergonomickým držením a možností hrátek třeba ve sprše, nebo ve vaně, hlavice je vodotěsná.
LELO Smart Wand  je vyrobeno ze 100% lékařského silikonu s hladkou úpravou povrchu, který je na dotyk velice příjemný. Jeho jemnost ostatně dokazují nejkvalitnější použité materiály se stoprocentními hypoalergenními vlastnostmi. Lékařský silikon se vyznačuje jemností příjemnou na dotek, snadnou údržbou a nevyvolává žádné alergické reakce. Hladký bezešvý povrch pro snadné čištění a hygienu. 100% vodotěsný

Funkce SENSETOUCH™ je patentovaná funkce pro LELO Smartwand vyvinutá, aby úzce napodobovala profesionální masážní techniky. Maximální síla vibrací se neaktivuje hned na začátku, ale až když hlavice přichází do styku s pokožkou. Toho je dosaženo pomocí speciálních dotykových senzorů ve špičce, které rozpoznají, kdy je hlavice v kontaktu s tělem. Když se nedotýká těla, vibrace se sníží na nejnižší úroveň.

Pokaždé, když přepnete masážní hlavici do nastavení SenseTouch™, bude konečná síla vibrací automaticky nastavena na 100%. Stiskněte vibrující konec hlavice v dlani a ucítíte nárůst výkonu. Nastavte sílu vibrací na požadovanou úroveň pomocí tlačítek + a -.
Pro efekt  stupňování síly masáže trvá přibližně 3-5 sekund, od okamžiku kdy hlavice přichází do styku s tělem,  než se síla vibrací zvýší na úroveň, kterou jste vybrali.
Nabíjení cca 2 hodiny, 2 hodiny masážních vibrací. Celková délka je 22cm, masážní část 5 cm průměr 3,8cm, hmotnost 158 gramů, hlučnost 50 dB. 8 vibračních programů včetně programu SenseTouch.

Barva: švestková
Celková délka: 22cm
Materiál: silikon (ABS plast část rukojeti)
Akumulátor: Li-Ion 500 mAh, 3.7 V,
8 vibračních programů včetně programu SenseTouch.