Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Womanizer Pro - masážní strojek Magenta

Kód:woman500magenta
Cena: 5499 Kč 4359 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem
Doprava ZDARMA

Zboží najdete v kategorii:

Womanizer

Každá žena si zaslouží užít orgasmus a proč ne rovnou několikanásobný! S vylepšeným zázrakem letošního roku Womanizerem Pro je to hračka. Revoluční způsob dráždění ženského klitorisu zaručí něžnému pohlaví orgasmus do dvou minut.

\tPo velice úspěšné první verzi přichází výrobci s vylepšením v podobě Womanizeru Pro. Nový Womanizer má upravený tvar, který ještě lépe padne do ruky a o mnoho lépe vypadá. Dostupný je hned v několika barevných verzích z nichž každý je ozdoben kamínkem Swarowski, použitým jako zapínací tlačítko.
\tA vylepšený je i po technické stránce. Nabízí větší rozsah dráždících programů, je velmi tichý a na jedno nabití vydrží až 240 minut! Slast, jakou jste ještě nezažily, přináší malý silikonový nástavec, který jemně vsaje klitoris a následně jej stimuluje pulzujícími tlakovými vlnami. Stimulace je bezdotyková, proto nedochází k předrážnění a následné bolesti. Nástavec je samozřejmě vyměnitelný pro snadnou údržbu a vyrábí se v klasické a XL verzi pro ženy s objemnějším klitorisem.

Barva: Růžová
Materiál: silikon, ABS
Nabíjení pomocí USB kabelu: 120 minut
Výdrž: až 240 minut

Jedná se o originální produkt přímo od výrobce.