Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Fleshlight girls - Katsuni Lotus Garden

Kód:E28436
Cena: 1395 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem

Zboží najdete v kategorii:

Masturbátory, vagíny

Fleshlight v podobě dokonalého odlitku vagíny, známé pornoherečky Katsuni. Fleshlight Girls Katsuni má unikátní design vložky Lotus Garden, u které dochází k věrnému napodobení stahů a dráždění jako ve skutečné vagíně. To má za následek postupné zlepšení vašeho sexuálního výkonu. Vnitřní průměr 19 mm. Regulací vzduchu si navíc můžete podtlak snižovat nebo zvyšovat a simulovat tak orální sex.
Sex s vagínou Fleshlight je naprosto bezpečný. Nehrozí riziko nákazy pohlavní chorobou.
Vše je uloženo v exkluzivním perleťovém pouzdře. Pevný plastový obal je diskrétní a lehký a vše je zabaleno v luxusní dárkové krabičce s potiskem.

Funkce a použití
Vnitřní část vložky, která prakticky tvoří celou vagínu je tvořena s vnitřní texturou Lotus Garden. Jejímž účelem je nejrealističtější pocit ze sexu, jaký byl kdy vytvořen. Otáčením víčka ve spodní části můžete regulovat podtlak, pro skutečně reálný zážitek. Vagína je 100% vodotěsná pro použití kdekoliv, třeba ve vaně nebo sprše. Před použitím doporučujeme masturbátor dobře lubrikovat. Například lubrikačním gelem Fleshlight FleshLube nebo Fleshlube Fire. Oba lubrikační gely jsou na vodní bázi speciálně navržené pro moderní materiál Real Feel Super Skin®. Najdete je i v naší nabídce. Správně lubrikovaná Fleshlight vagina je při masturbaci pocitově nerozeznatelná od pravé.

Materiál a barva
Real Feel Super Skin® je materiál, který nejvěrohodněji působí dojmem skutečné lidské pokožky. Tento patentovaný materiál drží skvěle teplo a při masturbaci je od skutečné vagíny k nerozeznání.
Masturbátor je tělové barvy uložený v exkluzivním perleťovém pouzdře. Pevný plastový obal je diskrétní.

Rozměry a vlastnosti
100% Vodotěsná
Délka celková: 24 cm
Délka vložky: 22,5 cm
Průměr vnitřní: od 2 - 4 cm
Průměr vnější: max. 5 - 6 cm
Váha: 725g

Obsah balení
Fleshlight girls - Katsuni Lotus Garden, Masturbátor pro muže.
Testovací lubrikační gel, obsah 2g.

Pozor! Ve vagíně Fleshlight je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!

Údržba
Doporučeno je oboustranné umytí Fleshlight vložky uvnitř i zvenku teplou vodou. Zbavte ji všech biologických zbytků a nečistot. Nastříkejte dostatečné množství čističe Fleshlight Wash na vnitřní a vnější stranu vložky a nechte uschnout. Naneste čistící pudr k vaginám a pusinkám Fleshlight - Renewing Powder rovnoměrně, v tenké vrstvě po celé vložce masturbátoru. Masturbátor znovu vložte do tubusu. Opakujte při každém použití vaší Fleshlight vagínky. Správnou hygienou a údržbou prodlužujete životnost a správnou funkčnost masturbátoru. Takto vaše vagínka vydrží tisíce orgasmů a bude pro vás vždy připravena. Při nedodržení výše uvedeného postupu bude vaše milenka v průběhu času ztrácet svou měkkost a pružnost.