Potřebujete poradit ?

Infolinka: 608 660 777

Email: objednavky@intermedika.cz

Satisfyer PRO PENGUIN

Kód:SatisfyerPenguinBlack
Cena: 1050 Kč
Množství:
Dostupnost: Skladem

Zboží najdete v kategorii:

Dámské stimulátory, vajíčka

Nová generace nejoblíbenějšího dámského stimulátoru v krásném hravém provedení.

Až o 90% tišší s větším znatelným rozdílem mezi jednotlivými stupni stimulace. To je nový Satisfyer Pro Penguin Next Generation. Celý pokrytý hebkým, na dotek velmi příjemným silikonem s růžovým motýlkem v černobílé barvě. Svým tvarem připomíná tučňáka, kterého už nedáte z ruky. V elegantní bílé krabičce, vhodný jako dárek.

Satisfyer Pro Penguin Next Generation je celý potažen hebkým prvotřídním silikonem v černé barvě. Po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. A ovládání je tak snadné! Otvor v oválné hlavě přiložte na klitoris a najděte nejpříjemnější pozici, poté už nemusíte s rukou vůbec hýbat a jen si užíváte. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Větším oválným tlačítkem, umístěným v bílé části na "bříšku", můžete postupně přidávat a ubírat intenzitu pulzací. Celkem jich Satisfyer nabídne až 11. Vypnete nebo zapnete podržením tlačítka ve tvaru připomínající symbol wifi se silnějším signálem. Druhým tlačítkem s menším množstvím signálu ubíráte rychlost pulzací. A pokud Vás snad Satisfyer omrzí, vezměte jej sebou do vany, je naprosto voděodolný a stimulace pod vodou bude ještě intenzivnější.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro lepší očištění můžete odejmout bílou část okolo otvoru a použít na ní čistící prostředek určený na silikonové pomůcky. Nabíjení magnetickou USB nabíječkou.

Barva: Černá, bílá, růžová
Materiál: Hypoalergenní lékařský silikon
Celková délka: 12,5 cm
Průměr: 3 - 5 cm
Nabíjení: Magnetický USB kabel (Součást balení)